Święta Wielkanocne …

W imieniu Zarządu Klubu przekazujemy najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych – szczęścia, zdrowia i samych sukcesów  dla wszystkich członków, sympatyków Klubu i kibiców judo.
easter

Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych – Suchy Las – 29.03.2015

3 miejsce – Michał Jackiewicz – 81 kg
5 miejsce – Albert Sowa – 81 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
5 miejsce – Piotr Zaborowski – 46 kg
7 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 48 kg

Klasyfikacja punktowa – juniorzy młodsi
9 miejsce – UKJ „AON Warszawa” – 12,5 pkt.

WOM – Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego – 29.03.2015

1 miejsce – Wowa Yazykov – 66 kg
1 miejsce – Tadek Majonek – 39 kg
3 miejsce – Małolepszy Kuba – 33 kg
3 miejsce – Małolepszy Adam – 30 kg
3 miejsce – Dorota Gołębiewska – 33 kg
3 miejsce – Bartek Wardziak – 36 kg
4 miejsce – Mateusz Rybicki – 60 kg
7 miejsce – Tomek Jaskóła – 39 kg

Drugi Turniej Funny Judo WOM – Stara Miłosna – 28.03.2015

rocznik 2007
2 miejsce – Kuba Skrzypiec
4 miejsce – Maks Grzywacz
5 miejsce – Mikołaj Kosnowicz

rocznik 2006
5 miejsce – Stanisław Gajewski

rocznik 2005
1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
1 miejsce – Maciek Wardziak
2 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Kuba Dzięciołowski
4 miejsce – Miłosz Załęcki
5 miejsce – Kuba Staszczyk

WOM – rozdanie nagród za ranking w 2014 roku.

Julia Zaborowska i Maciej Rombel (za Maćka Rombla odebiera brat – Maciek niestety chory)

Akademickie Mistrzostwa Polski i Warszawska Olimpiada Młodzieży

Akademickie Mistrzostwa Polski – Bytom – 21.03.2015

3 miejsce – Dominika Gnich (jako reprezntantka AZS ALK) – 52 kg
Warszawska Olimpiada Młodzieży.

Młodzicy i młodziczki:
1 miejsce – Julia Zaborowska – 44 kg i Oskar Płochocki – 55 kg
2 miejsce – Julia Gołębiewska – 63 kg,
3 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
5 miejsca – Bartek Legutowski i Adrian Lema waga – 50 kg

Juniorki i juniorzy młodsi:
1 miejsca – Justyna Śliwa – 70 kg, Aleksandra Głuśniewska – 48 kg i Piotr Zaborowski – 46 kg
2 miejsca – Zuzanna Siejka – 52 kg, Emilia Sadowska – 57 kg, Michał Rombel – 81 kg,
3 miejsca – Wojciech Bukojemski – 73 kg, Michał Jackiewicz – 81 kg,
5 miejsce – Albert Sowa

Razem 5 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale.

Ma być moc … i jest siłownia :)

East Judo Open 2015 – Białystok – 15.03.2015

1 miejsce – Justyna Śliwa U18 – 70 kg
1 miejsce – Patryk Kosnowicz U15 – 81 kg
1 miejsce – Maciej Galewicz – 81 kg (AZS AON)
2 miejsce – Oskar Płochocki U15
2 miejsce – Julia Zaborowska U15 – 44 kg
2 miejsce – Maciej Pudłowski – 66 kg
2 miejsce – Zuzanna Siejka U18 – 52 kg
3 miejsce – Marek Bieleń Student – 90 kg (AZS AON)
3 miejsce – Marek Bieleń Studen – Open (AZS AON)
3 miejsce – Piotr Zaborowski U18 – 46 kg
5 miejsce – Adrian Lema U15 – 55 kg

fotografie z turnieju:
https://www.facebook.com/UKJAONWarszawa/photos_stream

Puchar Polski Juniorek i Juniorów – Piła – 14-15.3.2015

1 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg
3 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg

Puchar Europy – Waszawa 28.02 – 1.03.2015 – walczy IGOR !

W niedzielę od godziny 10.00 na hali warszawskiego Torwaru będzie startował w Pucharze Europy w judo nasz zawodnik Igor Dzierżanowski brązowy medalista Mistrzostwa Polski. Serdecznie namawiam naszych członków i sympatyków do uczestnictwa w kibicowaniu Igorowi. Przypomnę, że w 2013 r. Igor zajął 3 miejsce w Pucharze Świata w Mińsku (Białoruś).

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA TORWAR – sobota od 10.00 i niedziela od 10.00