Sochaczew dodatkowe fotografie :)

zdjęcia z turnieju w Sochaczewie autorstwa Stanisława Michałowskiego.

Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta – Sochaczew – 6.9.2014

Wyniki:

2 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
3 miejsce – Wojtek Bukojemski – 66 kg
5 miejsce – Michał Jackiewicz – 81 kg
7 miejsce – Zuzanna Siejka – 52 kg

Szósty już tradycyjny turniej w Sochaczewie „na rozpoczęcie sezonu”, z zagranicznych reprezentacji startowali: Włosi, Ukraińcy i Rumuni.

Nabory i treningi – godziny, grupy …

ippon na Kozłowskim Kamilu PP sen Luboń

Rzuca czołowy zawodnik Klubu Igor Dzierżanowski

Zapraszamy dziewczęta i chłopców (dzieci i młodzież) na treningi: ogólnorozwojowe z nauką padania, judo z elementami gimnastyki i akrobatyki oraz samoobrony:
we wtorki i czwartki w godzinach 16.30 – 18.00
oraz soboty 10.00 – 11.30 .
Treningi odbywają się na obiektach sportowych Akademii Obrony Narodowej

- Al. Gen. Chruściela 103.

Zapisy w dniach zajęć treningowych.

Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska.

W czasie ferii organizujemy obozy zimowe i letnie!

Akcję współfinansuje M. St. Warszawa

Urząd Dzielnicy Rembertów.

 

Poniżej skład grup treningowych i godziny treningów:

Grupa średnia – wrzesień – grudzień 2014 r.
Poniedziałek, środa, piątek
Godziny 16.30 – 18.00
Lista zawodników:
1. Gołębiewska Dorota
2. Grzeszkiewicz Dominika
3. Iwanowski Michał
4. Jakub Małolepszy
5. Jaskuła Tomasz
6. Kosnowicz Patryk
7. Kosnowicz Filip
8. Kotte Antonii
9. Legutowska Aleksandra
10. Legutowski Bartek
11. Majonek Tadeusz
12. Majonek Jerzy
13. Michalik Mateusz
14. Nowakowska Natalia
15. Piórko Jan
16. Półtorak Jakub
17. Szewczyk Jakub
18. Tarczyński Piotr
19. Tomaszewski Bartosz
20. Wardziak Bartłomiej
21. Wardziak Maciej
22. Yazykow Wołodia

Grupa zasadnicza we wrześniu 2014 r.
Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek
Godziny treningów 18.00 – 20.00
Lista zawodników:
1. Bieleń Marek
2. Bogdaniuk Magdalena
3. Borkowski Andrzej
4. Bukojemski Wojciech
5. Chromiński Mateusz
6. Chromiński Sebastian
7. Dziewulski Jakub
8. Głuśniewska Aleksandra
9. Gnich Dominika
10. Gołębiewska Julia
11. Jackiewicz Jan
12. Jackiewicz Michał
13. Krawczyk Anita
14. Lema Adrian
15. Lewiński Grzegorz
16. Lewiński Radek
17. Mazur Michał
18. Nowacki Mikołaj
19. Piotrowski Konrad
20. Piwowar Julia
21. Płochocka Aleksandra
22. Płochocki Oskar
23. Pudłowski Maciej
24. Rombel Maciej
25. Rombel Michał
26. Sadowska Emilia
27. Sadowski Kamil
28. Siejka Zuzanna
29. Sowa Albert
30. Śliwa Justyna
31. Wojtelewicz Patrycja
32. Zaborowski Piotr
33. Zaborowska Julia

Treningi grupy początkującej i naborowej
Wtorek, czwartek godziny 16.30 – 18.00
Sobota 10.00 – 11.30
Lista uczestników:
1. Gajewski Stanisław
2. Grzymkowski Jan
3. Kowalczyk Aleksander
4. Krysztopa Kacper
5. Sadowski Ignacy
6. Staszczyk Jakub

Wyjazd do Zakopanego … informacja

Zbiórka na wyjazd do Zakopanego, niedziela 3.08.2014 r. godzina 7.45 – obiekty sportowe AON.
Transport autokarem tam i z powrotem.

Powrót – niedziela, 17 sierpnia. Wyjazd z Zakopanego po obiedzie o 13.30, a więc będziemy w Warszawie ok. 21.00.

Dla małych dzieci proszę nie dawać bagaży większych gabarytowo niż dziecko!

Uwaga:
ZGRUPOWANIE W ZAKOPANEM JEST DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA STOŁECZNEGO – WARSZAWA. 

więcej w zakładce – OBÓZ LETNI 2014

PRZYPOMNIENIE!!!
Co należy wziąć na obóz :

-Legitymacja szkolna, zapisany nr pesel dziecka
-Judogi – strój do judo
-Minimum 2 komplety strojów do ćwiczeń ogólnorozwojowych (koszulki, krótkie spodenki)
-2 dresy
-Kurtka ortalionowa lub drelichowa
-Strój kąpielowy na pływalnię, klapki, okularki
-Minimum ręczniki – 2 sztuki, 1 duży, 1 mniejszy
-Czapka na głowę
-2 pary obuwia sportowego – wygodne, rozchodzone z twardszą podeszwą
-Niezbędne kosmetyki i przybory toaletowe, filtr słoneczny jeśli dziecko źle toleruje słońce
-Niezbędna odzież codzienna
-Leki, jeżeli dziecko przyjmuje systematycznie z opisem, informacja na co dziecko jest uczulone
-Kieszonkowe (koperta z opisem, dać opiekunom przed odjazdem)
-Coś co wypełni dziecku czas na ciszy poobiedniej (książka, gry planszowe itp.)
Adres: Maria Bryjak ul. Brzozowskiego 24, 34-500 Zakopane
„Willa Basieńka www.basienka.com.pl
Telefon do trenera: 501-314-710 – dzwonić tylko w pilnych sprawach najlepiej po godzinie 20.00
Dziecko do obozu powinno być przygotowane kondycyjnie, szczególnie w dłuższych marszach do 10 km !

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorzy i juniorki młodsze) – Oleśnica – 12-15.06.2014

W dwudziestej już edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo (ranga Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych) nasz klub zdobył dwa brązowe medale:

3 miejsce – Justyna Śliwa – 63 kg

3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg

Gratulacje dla zawodników i trenerów :)

Pełne wyniki i listy walk w linku poniżej:

http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=33&lg=pl&rg=0

OOM_Wojtek_4

Żoliborz Judo Cup – Warszawa – 7-8.06.2014

Wyniki Puchar Żoliborza.
Zawody w sobotę (7.06.2014)
Młodzicy i młodziczki:
1 miejsce – Julia Zaborowska – 40 kg
1 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 42 kg
1 miejsce – Albert Sowa + 81 kg.
2 miejsce – Julia Gołębiewska – 63 kg
2 miejsce – Oskar Płochocki – 42 kg
3 miejsce – Konrad Piotrowski – 66 kg

Dzieci starsze:
1 miejsce – Milena Kruszewska – 57 kg
2 miejsce – Adam Majewski – 39 kg
2 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
5 miejsce – Tadeusz Majonek – 36 kg

Trener Cezary Majewski

wyniki i listy walk:  http://zjc.org.pl/    oficjalna strona organizatora.

IV Turniej Funny WOM

Zawody w niedzielę dzieci młodsze:
1 miejsce – Maciej Wardziak
1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
3 miejsce – Aleksander Kowalczyk
3 miejsce – Bartłomiej Tomaszewski
5 miejsce – Jakub Dzięciołowski
5 miejsce – Jakub Staszczyk
5 miejsce – Natalia Nowakowska

Instruktor Przemysław Birke.

GRATULACJE !

Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM)

W niedzielę w „Dzień Dziecka” odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo.

Finały za dwa tygodnie w Oleśnicy k/Wrocławia.

Bardzo dobrze zaprezentował się Radek Lewiński wygrywając wagę do 66 kg. Walczył skutecznie i ładnie technicznie wygrywając przed czasem na różne techniki w stójce i parterze, popełniając przy tym małą liczbę błędów.

W tej samej wadze 3 miejsce zajął Wojtek Bukojemski zdobywając kwalifikacje.

W wadze do 70 kg 1 miejsce wywalczyła Justyna Śliwa, a w kategorii -81 drugi był Michał Jackiewicz, który nie dał rady w finale Erykowi Ryciakowi z AZS UW.

Trzecie miejsca i występ w finałach zapewnili sobie: Michał Rombel (-73 kg), Aleksandra Głuśniewska (-48 kg), Patrycja Wojtelewicz (-63 kg) i Kamil Sadowski (-60 kg).

W sumie nasz klub wprowadził rekordową liczbę zawodników ( 8 osób) w historii startów na OOM.

Nie udało sie zakwalifikować: Zuzi Siejka (4 miejsce) i Anicie Krawczyk (5 miejsce) w wadze -52 kg i Kacprowi Wiecławowi (-81 kg).

relacja – trener Cezary Majewski

Mistrzostwa Europy 2014 – Jak walczyły nasze dziewczyny we Francji …

Znany Wam zapewne Przemysław Pawelec zamieścił na Youtube filmy z walk w konkurencji drużynowej – tutaj pojedynek z Hiszpanią

POLAND – SPAIN
Round one [WOMEN]
00:55 PAWLIKOWSKA Zuzanna – GOMEZ ROPINON Laura [-52kg]
04:00 PODOLAK Arleta – EQUISOAIN ZARAGUETA Jaione [-57kg]
10:54 OZDOBA Agata – PUCHE PALAO Isabel [-63kg]
15:28 KŁYS Katarzyna – BERNABEU AVOMO Maria [-70kg]
18:40 FURMANEK Katarzyna – TORT MERINO Marta [+70kg]

pozostałe „mecze” Polek znajdziecie w witrynie Youtube.com

Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów – 25.05.2014

1 miejsce – Jan Jackiewicz + 100 kg
3 miejsce – Kamil Sadowski – 60 kg
3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg

Gratulacje !

Listy walk i kompletne wyniki:
http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&id=35&lg=pl&zid=318