Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek – 23.05.2015 – Łódź.

Wyniki zawodników UKJ „AON Warszawa”:
1 miejsce – Maciej Rombel – 42 kg
3 miejsce – Julia Zaborowska – 44 kg
3 miejsce – Oskar Płochocki – 55 kg
Startowały także drużyny z Niemiec, Estonii, Rosji, Ukrainy i Litwy.
Gratulacje!!!

oploch mrombel lodz2 lodz1 jzbor

Wiosenny Turniej Dzieci – Politechnika Warszawska – 17.05.2015

Wyniki naszych najmłodszych.
U15
1 miejsce – Bartek Legutowski
U13
1 miejsce – Tadek Majonek
1 miejsce – Kuba Małolepszy
1 miejsce – Patryk Kosnowicz
2 miejsce – Filip Kosnowicz
2 miejsce – Bartek Wardziak
3 miejsce – Kuba Zdrojewski
U12
1 miejsce – Adam Małolepszy
2 miejsce – Kuba Staszczyk
U11
1 miejsce – Maciej Wardziak
1 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Ola Legutowska
U10
1 miejsce – Aleks Kowalczyk
2 miejsce – Kuba Skrzypiec
3 miejsce – Mikołaj Kosnowicz
3 miejsce – Stanisław Gajewski
3 miejsce – Wojtek Ferenc
U8
1 miejsce – Wojtek Ferenc
1 miejsce – Aleks Kowalczyk
1 miejsce – Kuba Skrzypiec
2 miejsce – Maks Antosiewicz
2 miejsce – Jagoda Dróżdż-Pietruszka
3 miejsce – Ida Niewiadomska

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!

POLITECHNIKA

Puchar Polski Juniorów Młodszych – Suchy Las – 18-19.04.2015

W sobotę na zawodach o Puchar Polski juniorów młodszych walczyli chłopcy. Zawody były jednocześnie o ustalenie limitów dla regionów o ilość reprezentantów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Z naszego Klubu najlepiej zaprezentował się Michał Jackiewicz wygrywając (wszystkie walki przez Ippon) kategorię wagową do 81 kg. Michał pomału zaczyna kroczyć drogą starszego brata Janka.

Drugie miejsce zdobyła Justyna Śliwa w wadze do 70 kg i Wojciech Bukojemski w wadze do 66 kg.

Dobrze też powalczył Piotr Zaborowski ( rok urodzenia 2000) zdobywając 5 miejsce w wadze do 46 kg.

Był to o wiele lepszy start niż trzy tygodnie temu. Forma pomału rośnie i mam nadzieję, że w finałach OOM będzie jeszcze lepiej, czego zawodnikom życzę.

Komentował: trener Cezary Majewski.

justyna2

Święta Wielkanocne …

W imieniu Zarządu Klubu przekazujemy najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych – szczęścia, zdrowia i samych sukcesów  dla wszystkich członków, sympatyków Klubu i kibiców judo.
easter

Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych – Suchy Las – 29.03.2015

3 miejsce – Michał Jackiewicz – 81 kg
5 miejsce – Albert Sowa – 81 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
5 miejsce – Piotr Zaborowski – 46 kg
7 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 48 kg

Klasyfikacja punktowa – juniorzy młodsi
9 miejsce – UKJ „AON Warszawa” – 12,5 pkt.

20150329_182603 20150329_182115

WOM – Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego – 29.03.2015

1 miejsce – Wowa Yazykov – 66 kg
1 miejsce – Tadek Majonek – 39 kg
3 miejsce – Małolepszy Kuba – 33 kg
3 miejsce – Małolepszy Adam – 30 kg
3 miejsce – Dorota Gołębiewska – 33 kg
3 miejsce – Bartek Wardziak – 36 kg
4 miejsce – Mateusz Rybicki – 60 kg
7 miejsce – Tomek Jaskóła – 39 kg

Drugi Turniej Funny Judo WOM – Stara Miłosna – 28.03.2015

rocznik 2007
2 miejsce – Kuba Skrzypiec
4 miejsce – Maks Grzywacz
5 miejsce – Mikołaj Kosnowicz

rocznik 2006
5 miejsce – Stanisław Gajewski

rocznik 2005
1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
1 miejsce – Maciek Wardziak
2 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Kuba Dzięciołowski
4 miejsce – Miłosz Załęcki
5 miejsce – Kuba Staszczyk

WOM – rozdanie nagród za ranking w 2014 roku.

Nagrodzeni w rankingu WMZJ za 2014 r. J. Zaborowska nagroda za ranking 2014.

Julia Zaborowska i Maciej Rombel (za Maćka Rombla odebiera brat – Maciek niestety chory)

Akademickie Mistrzostwa Polski i Warszawska Olimpiada Młodzieży

Akademickie Mistrzostwa Polski – Bytom – 21.03.2015

3 miejsce – Dominika Gnich (jako reprezntantka AZS ALK) – 52 kg
Warszawska Olimpiada Młodzieży.

Młodzicy i młodziczki:
1 miejsce – Julia Zaborowska – 44 kg i Oskar Płochocki – 55 kg
2 miejsce – Julia Gołębiewska – 63 kg,
3 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
5 miejsca – Bartek Legutowski i Adrian Lema waga – 50 kg

Juniorki i juniorzy młodsi:
1 miejsca – Justyna Śliwa – 70 kg, Aleksandra Głuśniewska – 48 kg i Piotr Zaborowski – 46 kg
2 miejsca – Zuzanna Siejka – 52 kg, Emilia Sadowska – 57 kg, Michał Rombel – 81 kg,
3 miejsca – Wojciech Bukojemski – 73 kg, Michał Jackiewicz – 81 kg,
5 miejsce – Albert Sowa

Razem 5 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale.