wyniki 2013

————————————————————————————————————————
MISTRZOSTWA POLSKI  Form Kata – Mysłowice – 15.12.2013

1 miejsce – Sebastian Chromiński i Kamil Sadowski – Nage no Kata (junior)
1 miejsce – Maciej Pudłowski i Piotr Rybicki (UKJ Ryś) – Nage no Kata (senior)
3 miejsce – Maciej Pudłowski i Sebastian Chromiński – Katame no Kata (senior)
3 miejsce – Maciej Pudlowski i Piotr Rybicki (UKJ Ryś) – Goshin Jutsu (senior)

————————————————————————————————————————–

MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO W JUDO – Mińsk Mazowiecki – 14.12.2013

2005
3 miejsce – Maciej Wardziak – 29 kg

2003
1 miejsce – Wołodia Yazykow – 55 kg
1 miejsce – Tadeusz Majonek – 36 kg
3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 36 kg

1998
2 miejsce – Michał Rombel – 73 kg
——————————————————-

Turniej Gwiazdkowy – … – 8.12.2013

1 miejsce – Maciej Rombel – 36 kg
1 miejsce – Oskar Płochocki – 46 kg
1 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg
1 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg
1 miejsce – Julia Gołębiewska + 57 kg
3 miejsce – Patryk Kosnowicz +66 kg

————————————————————————————
„Kuźnia Młodych Talentów” – Yuko Józefów – 07.12.2013

U-11 (roczniki 2003 i 2004):

1 miejsce – Wołodia Yazykow + 55 kg
3 miejsce – Piotr Tarczyński + 55 kg
3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 36kg
3 miejsce – Tadeusz Majonek – 33 kg

U-9 (rocznik 2005 i młodsi):

1 miejsce – Maciej Wardziak – 23 kg
2 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz – 25 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 28 kg
5 miejsce – Jakub Dzięciołowski – 25 kg
5 miejsce – Jakub Staszczyk – 24 kg

———————————————————————————

Mikołajkowe Funny Judo – Ryś – Warszawa – 01.12.1013

U9-22,9
1 miejsce – Maciej Wardziak – 22,9 kg

U9-24,4
5 miejsce – Jakub Staszczyk – 24,4 kg
7 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz – 24,4 kg

U9-30,7
3 miejsce – Jerzy Majonek – 30,7 kg

U10-27,9
3 miejsce – Dorota Gołębiewska – 27,9 kg

——————————————————————————————–

„Małe” Warsaw Judo Open – klub Ryś – Warszawa – 30.11.2013

U12K-52
2 miejsce – Milena Kruszewska – 52 kg
3 miejsce – Malwina Kruszewska – 52 kg

 

U12M-33
3 miejsce – Tadeusz Majonek – 33 kg

 

U12M-36
7 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 36 kg

 

U12M+60
2 miejsce – Piotr Tarczyński + 60 kg

 

U14K-56
1 miejsce – Julia Gołębiewska – 56 kg

 

U14M-38
1 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg

 

U14M-42
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 42 kg

 

U14M-60
1 miejsce – Konrad Piotrowski – 60 kg
(wszystkie walki wygrane przez ippon !)

 

U14M-73
1 miejsce – Albert Sowa – 73 kg

————————————————————————————
7 Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy – Sochaczew – 16-17.11.2013

U 9
5 miejsce – Jerzy Majonek – 28 kg
U 11
2 miejsce – Tadeusz Majonek – 33 kg
U 13
1 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg
1 miejsce – Julia Gołębiewska – 57 kg
1 miejsce – Maciej Rombel – 36 kg
3 miejsce – Oskar Płochocki – 46 kg
4 miejsce – Milena Kruszewska – 52 kg
U 15
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg
3 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg
3 miejsce – Piotr Zaborowski – 42 kg

——————————————————————————————————————————

XVIII Turniej z okazji Dnia Niepodległości – Warszawa (AON Rembertów) – 9-10.11.2013

roczniki 2003-05
3 miejsce – Dzięciołowski Jakub – 24 kg
5 miejsce – Wardziak Maciej – 24 kg
7 miejsce – Staszczyk Jakub – 24 kg
5 miejsce – Majonek Jerzy – 27 kg
2 miejsce – Majonek Tadeusz – 33 kg
1 miejsce – Yazykow Wołodia – 55 kg
2 miejsce – Tarczyński Piotr + 55 kg
3 miejsce – Tomaszewski Bartosz  + 55 kg

2
miejsce – Grzeszkiewicz Dominika – 24 kg
3 miejsce – Kruszewska Malwina – 48 kg

roczniki 2001-02
1 miejsce – Rombel Maciej – 36 kg
7 miejsce – Iwanowski Michał – 36 kg
7 miejsce – Kosnowicz Filip – 42 kg
2 miejsce – Płochocki Oskar – 46 kg
4 miejsce – Kosnowicz Patryk – 66 kg

1
miejsce – Płochocka Aleksandra – 44 kg
3 miejsce – Kruszewska Milena – 52 kg
1 miejsce – Gołębiowska Julia – 57 kg

roczniki 1999-00
1 miejsce – Zaborowski Piotr – 38 kg
4 miejsce – Nowacki Mikołaj – 55 kg
5 miejsce – Piotrowski Konrad – 60 kg
7 miejsce – Sowa Albert -73 kg

1 miejsce – Wojtelewicz Patrycja – 63 kg

———————————————————————

OPP Liberty Cup 2013 – Bytom – 10.11.2013

3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg.

—————————————————————————

European Cup Seniors – Boras (SWE) – 26.10.2013

3 miejsce – Grzegorz Lewiński – 66 kg

———————————————————

 V Memoriał Jigoro Kano – Luboń – 26-27.10.2013
U 13
1 miejsca – Ola Płochocka – 44 kg
1 miejsce – Maciek Rombel – 36 kg
2 miejsce – Julia Gołebiewska + 56 kg
3 miejsce – Oskar Płochocki
U 11
3 miejsce – Tadeusz Majonek – 33 kg
3 miejsce – Wowa Yazykov  + 52 kg
U 9
9 miejsce – Jerzy Majonek
U 15
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg

————————————————————————————————-
Międzynarodowe Mistrzostwa woj. lubelskiego – Lublin – 26.10.2013

roczniki 1997-2000
1 miejsce – Justyna Ścliwa – 63 kg
3 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg
roczniki od 1996
3 miejsce – Maciej Pudłowski – 66 kg
4 miejsce – Marek Bieleń – 81 kg

——————————————————————————————–

IX Białołęcki Turnieju Judo Dzieci – Memoriał Grzegorza Malika – 19.10.2013 – Warszawa

dzieci młodsze (2003-2004)
1 miejsce – Malwina Kruszewska – 48 kg
1 miejsce – Wołodia Yazykow – 55 kg
3 miejsce – Tadeusz Majonek – 33 kg
7 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 33kg

dzieci starsze (2001-2002)
1 miejsca – Maciej Rombel – 36 kg
1 miejsce – Oskar Płochocki – 42 kg
2 miejsce – Ola Płochocka – 42 kg
2 miejsce – Julia Gołębiewska +57 kg
3 miejsce – Milena Kruszewska – 48 kg

——————————————————————————————————
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia (u16)– 12.10.2013 – Wrocław

7 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg

——————————————————————————–
Mazowiecka Liga Judo Dzieci – 05.10.2013 – Nadarzyn

3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – rocznik 2003 – 33 kg

3 miejsce – Maciej Wardziak – rocznik 2005 – 24,8kg
———————————————————————————
57 Mistrzostwa Polski Seniorów – Gdańsk – 4-5.10.2013

3 miejsce – Grzegorz Lewiński – 66 kg

7 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg

—————————————————————————–

XV Warsaw Judo Open  – Warszawa – 28-29.09.2013

1 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg (u20)
1 miejsce – Maciej Rombel  – 34 kg (u14)
2 miejsce – Martyna Dobrowolska  – 57 kg (u20)
5 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg (u14)
5 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 44 kg (u17)
5 miejsce – Emilia Sadowska – 52 kg (u17)
5 miejsce – Piotrowski Konrad – 55 kg (u14)

—————————————————————————————–

International Judo Baltic Cup (U15) – Gdynia – 21-22.09.2013

1 miejsce – Maciej Rombel – 34 kg
_________________________________________

European Cup Seniors – Tampere – 21-22.09.2013

1 miejsce – Grzegorz Lewiński – 66 kg

—————————————————————————————————–

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – 15.09.2013 – Warszawa

1 miejsce – Ola Głuśniewska – 44 kg
1 miejsce – Patrycje Wojtelewicz – 63 kg
2 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg

—————————————————————–

Jetroo Poznań Cup 2013

2 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90kg
7 miejsce – Maciej Pudłowski – 66kg

———————————————————————————–

VII Igrzyska Frankofońskie – Nicea (Francja) – 11.09.2013

3 miejsce – Grzegorz Lewiński – 66 kg

—————————————————————————————————————————————————

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta – Sochaczew – 07.09.2013

1 miejsce – Jan Jackiewicz  +100 kg
2 miejsce – Martyna Dobrowolska – 57 kg
2 miejsce – Justyna Śliwa – 63 kg
7 miejsce – Sebastian Chromiński – 66 kg

————————————————————

European Cup Juniors – Wrocław – 20-21.07.2013

5 miejsce – Martyna Dobrowolska – 57 kg

———————————————————————————————-

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (U-18) – Łódź – 04-07.07.2013

7 miejsce – Justyna Śliwa – 57 kg
5 miejsce – Wojciech Bukojemski – 60 kg
7 miejsce – Sebastian Chromiński – 60 kg

——————————————————————

Puchar Żoliborza – Warszawa – 07.06.2013

1 miejsce – Oskar Płochocki – 42 kg (U13)
1 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg (U15)
1 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 44 kg (U15)
1 miejsce – Emilia Sadowska – 52 kg (najlepsza zawodniczka turnieju) (U15)
2 miejsce – Piotr Zaborowski -38 kg (U15)
2 miejsce – Maciej Rombel – 33 kg (U13)
3 miejsce – Konrad Piotrowski – 55 kg (U15)

———————————————————————————————————-

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Junirorów Młodszych – Opole, 01.6.2013

2 miejsce – Wojciech Bukojemski – 60 kg

——————————————————————–

Mistrzostwa Polski – AZS Wrocław – 25.05.2013

3 miejsce – Igor Dzierżanowski -90 kg
4 miejsce – Maciej Pudłowski -66 kg
5 miejsce – Marek Bieleń -81 kg

————————————————————————————————————–

OPP Juniorów i Juniorek – X Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi – 26.05.2013

1 miejsce – Martyna Dobrowolska – 57kg
1 miejsce – Jan Jackiewicz +100kg
3 miejsce – Sebastian Chromiński – 60kg

———————————————————————————————————

Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodzików i Młodziczek – 25.05.2013

2 miejsce – Emilia Sadowska – 52 kg
2 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg
5 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 44 kg
5 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg

—————————————————————————

Mazowiecka Liga Judo Dzieci – Brwinów, 18.05.2013

ROCZNIK 2005

1 miejsce – Maciej Wardziak – 23 kg

ROCZNIK 2003

3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 33 kg

————————————————————–

European Cup Juniors, 4-5.05.2013, Kowno

1 miejsce – Jan Jackiewicz + 100 kg

—————————————————————–

26. Globus Budapest Judo Cup – 4-5.05.2013

2 miejsce – Maciej Rombel – 35 kg – (u13)

——————————————————————————-

Puchar Polski Seniorów i Seniorek – Luboń – 28.4.2013

2 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg
3 miejsce – Martyna Dobrowolska – 57 kg
3 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg

————————————————————————————–

Puchar Polski Juniorów Młodszych – Suchy Las – 27.4.2013

3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 60 kg

———————————————————————————————–

Międzynarodowy Turniej Judo – Grodzisk Mazowiecki – 28.04.2913

1 miejsce – Aleksandra Głuśniewska (u15)
1 miejsce – Julia Gołębiewska (u13)
1 miejsce – Maciej Rombel (u13)
1 miejsce – Oskar Płochocki (u13)
1 miejsce – Patryk Kosnowicz (u13)
2 miejsce – Volodymyr Yazykov (u13)
3 miejsce – Tadeusz Majonek (u11)
3 miejsce – Aleksandra Płochocka (u13)

—————————————————————————————————– 

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek – Bochnia – 20-21.04.2013

2 miejsce – Emila Sadowska – 52kg – Wicemistrzyni Polski !
5 miejsce – Aleksandra Głuśniewska – 40kg
5 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 57kg

———————————————————————————-

Akademickie Mistrzostwa Polski – Białystok – 20.04.2013

3 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg (reprezentujący barwy SGGW Warszawa)
3 miejsce – Dominika Gnich – 52 kg (reprezentująca barwy ALK Warszawa)

—————————————————————————————–

III Turniej WOM Funny – UKJ „RYŚ” – Warszawa – 13.04.2013

ROCZNIK 2005

1 miejsce – Maciej Wardziak – 22.3 kg
1 miejsce – Jerzy Majonek – 26.7 kg

ROCZNIK 2003/2004

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 31.8 kg
2 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 31.8 kg
1 miejsce – Volodymyr Yazykov – 55.5 kg
5 miejsce – Tomasz Jaskuła – 29.9 kg

————————————————————————————————-

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów (U-21) – Piła – 2013.04.13-14

1 miejsce – Martyna Dobrowolska – 57 kg – MISTRZYNI POLSKI !
2 miejsce – Jan Jackiewicz + 100 kg – Wicemistrz Polski

—————————————————————————————————- 

Mistrzostwa Polski Młodzieży (U-23) – 6.04.2013 – Kąty Wrocławskie

1 miejsce – Grzegorz Lewiński – 66 kg – MISTRZ POLSKI !
5 miejsce – Dominika Gnich – 52 kg

————————————————————————————————————

Warszawska Olimpiada Młodzieży – Młodzicy, Juniorzy Młodsi – 7.04.2013

1 miejsce – Maja Bagłaj
1 miejsce – Patrycja Wojtelewicz
1 miejsce – Piotr Zaborowski
2 miejsce – Wojciech Bukojemski
2 miejsce – Sebastian Chromiński
3 miejsce – Justyna Śliwa
3 miejsce – Andrzej Borkowski
3 miejsce – Konrad Piotrowski
5 miejsce – Michał Rombel
5 miejsce – Kamil Sadowski

——————————————————————————————————————

Warszawska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Warszawy Dzieci – 6.04.2013

1 miejsce – Julia Gołębiewska
1 miejsce – Aleksandra Płochocka
1 miejsce – Oskar Płochocki
1 miejsce – Maciej Rombel
2 miejsce – Patryk Kosnowicz

————————————————————————–

II Turniej Funny WOM-Judo, Warszawa -23.03.2013

2 miejsce – Maciej Wardziak – 22,7 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 27,9 kg (u-9)
3 miejsce – Tomasz Jaskóła – 29,5 kg (u-10)
2 miejsce – Tadeusz Majonek – 30,7 kg (u-11)
3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 30,7 kg (u-11)

——————————————————————————————– 

Otwarty Puchar Polski Seniorów i Seniorek – Opole, 2013-03-23

1. Dzierżanowski Igor – 90 kg
5. Dobrowolska Martyna – 57 kg
5. Lewiński Grzegorz – 73 kg
5. Gnich Dominika – 52 kg

———————————————————————————

X Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo

OPP Młodziczek i Młodzików – Suchy Las, 23-24.3.2013

u-15

1 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 57 kg
3 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg

u-18

1 miejsce – Sebastian Chromiński – 60 kg
2 miejsce – Wojciech Bukojemski – 60 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 57 kg

dzieci

1 miejsce – Maciej Rombel – 33 kg
3 miejsce – Oskar Płochocki – 42 kg

———————————————–

Łowicki Turniej Judo 2013-03-17

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 31 kg (u-11)
1 miejsce – Maciej Rombel – 33 kg (u-13)
2 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg (u-15)
3 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 31 kg (u-11)
3 miejsce – Oskar Płochocki – 39 kg (u-13)

———————————————————————————————

Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Luboń k/Poznania, 16.3.2013

2 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg
2 miejsce – Martyna Dobrowolska -57 kg

————————————————————————————-

I TURNIEJ FUNNY WOM – JUDO – Warszawa – 10.03.2013

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 30,8 kg
3 miejsce – Jerzy Majonek – 26,8 kg

———————————————————————————

Puchar Polski Juniorów Młodszych – Piła – 9-10.03.2013

3 miejsce – Ola Głuśniewska – 40 kg
5 miejsce – Wojciech Bukojemski – 60 kg

———————————————————————————————–

TURNIEJ W ŁAZACH – 16-17.02.2013 Grand Prix Mazowsza 2013

Kategoria dzieci:

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 29,5 kg – (funny U11)
1 miejsce – Maciej Rombel – 33 kg – (40:0)
3 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg – (10:20)
3 miejsce – Milena Kruszewska – 48 kg – (20:10)

Kategoria młodzików:

1 miejsce – Emila Sadowska – 52 kg – (30:0)
1 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg – (40:0)
3 miejsce – Konrad Piotrowski – 55 kg – (30:10)

————————————————————–

PUCHAR CZECH OSTRAWA – 2013-02-10

2 miejsce – Maciek Rombel – 34 kg.

Dodaj komentarz